Kierownictwo Urzędu:

  1. Piotr Ślęzak - Burmistrz Strykowa 
  2. - Zastępca Burmistrza Strykowa
  3. Radosław Zaborowski  - Sekretarz Gminy Stryków
  4. Iwona Stańczyk  - Skarbnik Gminy Stryków

 

Naczelnicy Wydziałów:

  1. Aneta Jędrzejczak - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
  2.   - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
  3.   - Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju
  4. Monika Pawlak - Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami
  5. Grażyna Popczyńska - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury

 

Pozostali pracownicy

Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury:

  1. Grażyna Popczyńska - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury
  2. Piotr Bauer - podinspektor
  3. Marcin Buczyński – podinspektor
  4. Aleksandra Fabisiak referent
  5. Sylwester Kacperski - podinspektor
  6. Adam Kotarski - inspektor
  7. Marzena Kowalik - podinspektor
  8. Paulina Skórska-Pabich - pomoc administracyjna
  9. Izabela Zalewska - Piestrzeniewicz - inspektor
  10. Julita Zatorska - podinspektor 

Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

  1. Joanna Brzózka – podinspektor
  2. Katarzyna Kowalczyk - podinspektor
  3. Renata Nastaga - inspektor
  4. Michał Pawlak - inspektor 
  5. Anna Rosak - inspektor
  6. Patryk Szczerba - referent
  7. Lidia Szydlik - podinspektor
  8. Joanna Zalewska - podinspektor

 

 Wydział Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami:

  1. Monika Pawlak - Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami
  2. Agnieszka Benedykczak - podinspektor
  3. Karolina Kubiak-Cichy - inspektor
  4. Irena Olszewska - główny specjalista
  5. Marta Uryszek - podinspektor
  6. Sabina Wiatr-Sularz - podinspektor
  7. Karolina Wojda - podinspektor

 

Wydział Finansowy:

  1. Iwona Stańczyk - Skarbnik Gminy Stryków
  2. Gabryela Bełdzińska - inspektor
  3. Bartłomiej Czerwiec - inspektor
  4. Joanna Czerwonka - inspektor
  5. Halina Fijałkowska - inspektor 
  6. Małgorzata Jachółkowska  - podinspektor
  7. Martyna Karbownik - podinspektor
  8. Edyta Kujawiak - podinspektor
  9. Anna Matuszewska - inspektor
  10. Karolina Pietrasik- inspektor
  11. Dorota Przybysz - podinspektor
  12. Emila Ratajczyk - główny specjalista
  13. Michał Sędzikowski  -  referent

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu:

  1. Marlena Padiasek - pomoc administracyjna
  2. Natalia Siniarska podinspektor
  3. Monika Sułek - inspektor

Wydział Promocji i Rozwoju:

  1. Lilianna Jóźwiak- Staszewska - podinspektor
  2. Edyta Kijak - podinspektor
  3. Ilona Olczyk - podinspektor
  4. Robert Pietrasiak - podinspektor
  5. Anna Sobczyk - podinspektor
  6. Katarzyna Tomczak - inspektor

Wydział Spraw Obywatelskich i Społecznych:

  1. Aneta Jędrzejczak - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
  2. Joanna Głowadzka - inspektor
  3. Dorota Jaworska - pomoc administracyjna
  4. Monika Kalinka - inspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich i Społecznych, Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
  5. Anna Majchrzak - inspektor
  6. Monika Zaborska - Zastępca Kierownika USC

Wydział Organizacyjno - Gospodarczy i Kadr:

  1. Radosław Zaborowski  - Sekretarz Gminy Stryków
  2. Anna Góralczyk - podinspektor
  3. Anna Jóźwiak - podinspektor 
  4. Maciej Kaczmarek - starszy informatyk
  5. Wioletta Makówczyńska - sekretarka
  6. Tomasz Piestrzeniewicz - starszy informatyk
  7. Kamila Rosińska - sekretarka
  8. Arkadiusz Szkupiński - specjalista
  9. Ewa Tomczak - inspektor

Samodzielne stanowisko ds. Bezpieczeństwa Publicznego i Obrony Cywilnej:

  1. Dawid Lipiński - inspektor

Samodzielne stanowisko – audytor wewnętrzny:

  1. Krzysztof Hudzik