Nr pokoju

 Stanowisko/wydział

Imię i nazwisko 

 Numer wewnętrzny

 Numer zewnętrzny

  Przed wyborem numeru wewnętrznego należy wybrać numer: 42-719-80-02

 

 

 PARTER - UL. KOŚCIUSZKI 27

 

 

1

Burmistrz

Witold Kosmowski 

 110,119

 

2

Z-ca Burmistrza

 Tamara Barańska-Kiemaczyńska

 110,119

 

3

Sekretariat

Kamila Rosińska 

119

42 719-80-02

3

Sekretariat 

Wioletta Makówczyńska

 110

42 719-96-73

 

Fax Urzędu

 

 

 42 719-81-93

4

Księgowość podatkowa

Gabryela Bełdzińska  

 140

  42 719-99-83 

4

 Księgowość podatkowa

Anna Matuszewska 

 141

 
5 Wydział Organizacyjno-Gospodarczy i Kadr Joanna Witczak 150  
6 Gospodarka odpadami komunalnymi  Katarzyna Kowalczyk 161  
7 KASA  Michał Sędzikowski 170 42 719-81-58
7  Wymiar podatkowy Alicja Jarzyńska 171  
7 Wymiar podatkowy Dorota Przybysz 172  
7 Wymiar podatkowy Katarzyna Smolińska-Ołubek 173  
7 Wymiar podatkowy Edyta Kujawiak 176  
7 Egzekucja podatków Karolina Pietrasik 174  
7 Opłaty za odpady komunalne Bartłomiej Czerwiec  175  
    I PIĘTRO - Kościuszki 27    
10 Sekretarz Aneta Jędrzejczak 200  
11 Audytor wewnętrzny  Krzysztof Hudzik 210  
11 Radca prawny Paulina Lesiecka-Koralewska 210  
12 Rolnictwo Teresa Matuszewska 220  
 12 Rolnictwo  Joanna Zalewska 220  
12  Rolnictwo Michał Pawlak 221  
13 Geodezja, gospodarka gruntami Irena Olszewska 230  
13 Geodezja, gospodarka gruntami Agnieszka Benedykczak 231  
13 Geodezja, gospodarka gruntami Karolina Kubiak-Cichy 232  
14 Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami Monika Burtka 241 42 719-89-84
14 Zagospodarowanie Przestrzenne Marcin Buczyński 240  
14 Zagospodarowanie Przestrzenne Sabina Wiatr-Sularz 243  
14 Ewidencja gruntami Karolina Wojda 242  
15 Informatycy Tomasz Piestrzeniewicz 250  
15 Informatycy Maciej Kaczmarek 252  
16 Obrona cywilna Dawid Lipiński 260  
17 Naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury Daniel Kolasa    
17 Inwestycje Paulina Skórska-Pabich 270  
17 Inwestycje Grażyna Popczyńska 271  
17 Inwestycje gminne Adam Kotarski 272  
18 Inwestycje Julita Zatorska 280  
18 Zamówienia Publiczne Izabela Zalewska - Piestrzeniewicz  281  
19 Kadry Ewa Tomczak 290 42 719-81-57
19 BHP Arkadiusz Szkupiński 290  
19 Kadry Anna Góralczyk  291  
    II PIĘTRO - Kościuszki 27    
20 Decyzje lokalizacyjne, transport publiczny Sylwester Kacperski 300 42 719-88-89
20   Patryk Szczerba 301  
21 Inwestycje Piotr Bauer 310 42 719-94-95
21 Inwestycje Marzena Kowalik 312  
24 Naczelnik Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska Renata Nastaga 341  
  Ochrona Środowiska Anna Rosak 340  
  Ochrona Środowiska Joanna Brzózka 342  
25 Księgowość budżetowa Emila Ratajczak 350  
26 Księgowość budżetowa Halina Fijałkowska 360  
26 Księgowość budżetowa Joanna Czerwonka 361  
26 Księgowość budżetowa Renata Rosiak 362  
  Księgowość budżetowa Małgorzata Woźniakowska 363  
27 Biuro Rady Miejskiej Anna Jóźwiak 370 42 719-85-77
28 Skarbnik Iwona Stańczyk 380 42 719-84-03
    I PIĘTRO - Kościuszki 29    
2 Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Leona Winczewska-Wróbel 420  
3 Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Natalia Siniarska 430  
3 Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Monika Sułek 431  
3 Wydział Edukacji, Kultury i Sportu

Bartosz Gocek

432  
5 Działalność gospodarcza Anna Majchrzak 450  
6 Ewidencja ludności Monika Kalinka 460  
6 Ewidencja ludności Joanna Głowadzka 461  
8 Urząd Stanu Cywilnego Radosław Zaborowski 480 42 719-89-27
8 Urząd Stanu Cywilnego

Monika Zaborska
Dorota Jaworska

481  
    UL. KOŚCIUSZKI 31    
  Wydział Promocji i Rozwoju Lilianna Jóźwiak-Staszewska 500 42 719-91-26
  Wydział Promocji i Rozwoju Anna Sobczyk 501  
  Wydział Promocji i Rozwoju Ilona Olczyk 502  
  Wydział Promocji i Rozwoju Katarzyna Tomczak 503  
  Wydział Promocji i Rozwoju Robert Pietrasiak 504  
  Wydział Promocji i Rozwoju Edyta Kijak 505