Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Strykowie

Kolorowy pasek

Historia zmian artykułu

Powrót

2018-12-31 12:55:48 Tomasz Piestrzeniewicz Utworzenie
2018-12-31 12:56:01 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Tamara Barańska-Kiemaczyńska - Zastępca Burmistrza Strykowa" w pozycji nr 1
2018-12-31 12:56:09 Tomasz Piestrzeniewicz Zmiana statusu [Przed publikacją] -> [Opublikowany]
2019-01-03 10:31:13 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Paweł Kasica - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 2
2019-01-03 10:31:15 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-01-11 14:54:58 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Andrzej Janeczko - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 3
2019-01-11 14:54:58 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Anna Ślęzak - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 4
2019-01-11 14:54:59 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Bartłomiej Roszczypała - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 5
2019-01-11 14:54:59 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Damian Perek - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 6
2019-01-11 14:55:00 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Dariusz Dziewulski - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 7
2019-01-11 14:55:00 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Grzegorz Kozłowski - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 8
2019-01-11 14:55:00 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Jakub Mielczarek - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 9
2019-01-11 14:55:01 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Jarosław Włodarczyk - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 10
2019-01-11 14:55:01 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Karol Sitek - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 11
2019-01-11 14:55:01 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Łukasz Orłowski - Radny Rady MIejskiej w Strykowie" w pozycji nr 12
2019-01-11 14:55:02 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Marek Gierat - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 13
2019-01-11 14:55:02 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Mateusz Słojewski - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 14
2019-01-11 14:55:02 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Wincenty Majchrzak - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 15
2019-01-11 14:55:07 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-02-04 12:37:39 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Witold Kosmowski - Burmistrz Strykowa" w pozycji nr 16
2019-02-04 12:37:40 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-02-04 13:03:58 Tomasz Piestrzeniewicz Przesunięto załącznik o nazwie "Witold Kosmowski - Burmistrz Strykowa" na pozycję nr 1
2019-02-04 13:03:59 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-02-20 11:09:54 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Aneta Jędrzejczak - Sekretarz Gminy Stryków" w pozycji nr 3
2019-02-20 11:09:56 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-03-13 15:48:17 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Anna Sasin - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu" w pozycji nr 18
2019-03-13 15:48:18 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-03-13 15:48:56 Tomasz Piestrzeniewicz Przesunięto załącznik o nazwie "Anna Sasin - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu" na pozycję nr 4
2019-03-13 15:48:58 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-04-02 11:48:17 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Tadeusz Rosiński - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 19
2019-04-02 11:48:18 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-05-08 09:51:46 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Tamara Barańska-Kiemaczyńska - Zastępca Burmistrza Strykowa - korekta oświadczenia" w pozycji nr 3
2019-05-08 09:51:48 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-05-17 11:20:23 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Korekta oświadczenia - Paweł Kasica - Radny Rady Miejskiej w Strykowie" w pozycji nr 7
2019-05-17 11:20:25 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2019-09-16 15:50:30 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Daniel Kolasa - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury" w pozycji nr 22
2019-09-16 15:50:31 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja
2020-01-02 13:24:05 Tomasz Białek Dodano załącznik o nazwie "Kacperski Sylwester - podinspektor" w pozycji nr 23
2020-01-02 13:24:06 Tomasz Białek Aktualizacja
2020-02-03 12:07:21 Tomasz Piestrzeniewicz Dodano załącznik o nazwie "Kacperski Sylwester - podinspektor - korekta oświadczenia" w pozycji nr 24
2020-02-03 12:07:22 Tomasz Piestrzeniewicz Aktualizacja

Powrót

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij