Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Strykowie

Kolorowy pasek

Skład VIII kadencji Rady Miejskiej w Strykowie - kadencja 2018-2023

 

1 Paweł Kasica - Przewodniczący Rady Miejskiej w Strykowie   pawel.kasica@strykow.pl
2 Andrzej Janeczko - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Strykowie   andrzej.janeczko@strykow.pl
3 Łukasz Orłowski - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Strykowie   lukasz.orlowski@strykow.pl
4 Dariusz Dziewulski   dariusz.dziewulski@strykow.pl
5 Marek Gierat   marek.gierat@strykow.pl
6 Grzegorz Kozłowski   grzegorz.kozlowski@strykow.pl
7 Wincenty Majchrzak   wincenty.majchrzak@strykow.pl
8 Jakub Mielczarek   jakub.mielczarek@strykow.pl
9 Damian Perek   damian.perek@strykow.pl
10 Bartłomiej Roszczypała   bartlomiej.roszczypala@strykow.pl
11 Karol Sitek   karol.sitek@strykow.pl
12 Mateusz Słojewski   mateusz.slojewski@strykow.pl
13 Anna Ślęzak   anna.slezak@strykow.pl
14 Jarosław Włodarczyk   jaroslaw.wlodarczyk@strykow.pl
15 Tadeusz Rosiński   tadeusz.rosinski@strykow.pl

 

Metadane

Podmiot udostępniający:Witold Kosmowski - Burmistrz Strykowa
Źródło informacji:Tomasz Piestrzeniewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomasz Piestrzeniewicz
Data wprowadzenia:2018-11-28 14:06:37
Opublikował:Tomasz Piestrzeniewicz
Data publikacji:2018-11-28 14:10:00
Ostatnia zmiana:2020-04-24 12:51:33
Ilość wyświetleń:2095

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij