Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Strykowie

Kolorowy pasek

Wykaz Sołtysów i członków Rad Sołeckich (kadencja 2015-2019)

 

L.p.

Sołectwa

Sołtys

Członkowie Rady Sołeckiej

1.

 Anielin

Tomasz Prusinowski

1. Marzena Bulińska
2. Radosław Buliński
3. Sławomir Buliński
4. Tomasz Kowalski
5. Adam Piotrowski

2.

 Anielin Swędowski

 Izabela Śliwkiewicz

1. Paulina Jasek
2. Alicja Jurga
3. Józef Krzewina
4. Przemysław Mrówczyński
5. Małgorzata Olejniczak

3.

 Bartolin

 Karolina Rząsa

1. Leszek Brewiński
2. Rafał Herman
3. Krzysztof Świątczak

4.

Bratoszewice  Milena Śliwkiewicz 1. Zbigniew Klimczak
2. Halina Kowalska
3. Alicja Król-Kamińska
4. Paweł Krzeszewski
5. Bogumiła Kubiak
6. Zbigniew Miśkiewicz
7. Sławomir Pelski

5.

Ciołek

Lidia Garus

1. Teresa Balcerak
2. Sławomir Makówczyński
3. Krystyna Słaby
4. Ludmiła Wysocka-Kuchta
5. Jan Zalepiński

6.

Dobieszków

Józef Krzeszewski

1. Anna Krzeszewska
2. Krzysztof Mereć
3. Tomasz Mikołajczyk
4. Jadwiga Sadzak
5. Sławomir Źródło

7.

Dobra

 Arkadiusz Przygodzki

1. Maciej Ciesielski
2. Sylwester Kacprzak

3. Jarosław Kaczmarek
4. Romualda Nowak
5. Tadeusz Prusinowski
6. Ryszard Sadowski

8.

Dobra Nowiny

Krystyna Lamorska

1. Katarzyna Forysiak
2. Małgorzata Kiełbik
3. Monika Littmann
4. Roman Littmann
5. Marianna Wieczorek

9.

Gozdów

 Zygmuint Jaborski

1. Katarzyna Czajkowska
2. Katarzyna Florczak
3. Marcin Gudej
4. Barbara Maciak
5. Radosław Zych

10.

Kalinów

Tadeusz Widalski

1. Aneta Augustyniak
2. Paweł Gocek
3. Adrian Kacprzak
4. Aneta Kwiatkowska
5. Wiktor Zuchora

11.

Kiełmina (Kiełmina, Klęk)

Marek Perek

1. Mateusz Ciesielski
2. Piotr Marciniak
3. Beata Pawlak
4. Zdzisław Pawlak
5. Mariusz Sobczyk

12.

Koźle

Stanisław Miller

1. Damian Błaszczyk
2. Agnieszka Koślin
3. Maciej Miller
4. Elżbieta Szabała
5. Joanna Tomczak

13.

Lipka

Anna Darnowska

1. Radosław Kacprzak
2. Janusz Kubicki
3. Maciej Matuszewski
4. Dariusz Serafiński
5. Elżbieta Szydlik

14.

Ługi

Andrzej Janeczko

1. Paweł Boruszczak
2. Halina Gawlik
3. Zbigniew Michałowski
4. Wiesław Siadura
5. Grzegorz Szymczak

15.

Michałówek (Michałówek, Orzechówek)

Andrzej Wysocki

1. Jacek Banasiak
2. Krzysztof Kowalski
3. Zygmunt Orzechowski
4. Paweł Rogulski
5. Jacek Stasiak

16.

Niesułków  Barbara Lenart 1. Tomasz Kurzyjamski
2. Tomasz Lipiński
3. Dariusz Prusinowski
4. Marlena Siuta
5. Paweł Siuta

17.

Niesułków Kolonia

Piotr Ślęzak

1. Kazimierz Chamerszmit
2. Witold Darnowski
3.Wojciech Milczarek
4. Jarosław Pietrasiak
5. Danuta Szczepaniak

18.

Nowostawy Górne

 Monika Banasiak

1. Jacek Kacprzak
2. Małgorzata Piestrzeniewicz
3. Henryk Pietrasiak
4. Agnieszka Przybysz
5. Rafał Szulc

19.

Osse

Henryka Gawrysiak

1. Krzysztof Becherka
2. Adam Kaźmierczak
3. Wincenty Majchrzak
4. Czesław Polit
5. Paweł Żak

20.

Pludwiny Alicja Piekarska 1. Anna Błaszczyk
2. Marcin Pacocha
3. Michał Pawlak
4. Ireneusz Skowroński
5. Karol Szcześniak

21.

Rokitnica  Bożena Sobierajska 1. Mieczysław Kleszcz
2. Tadeusz Miśkiewicz
3. Grzegorz Piestrzeniewicz
4. Małgorzata Piestrzeniewicz
5. Małgorzata Pelska

22.

Sadówka  Danuta Kwiatkowska 1. Marcin Ciesielski
2. Małgorzata Gnadzik
3. Marek Jarota
4. Jolanta Rydlewska
5. Sławomir Snuszka

23.

Sierżnia  Piotr Kwiatkowski 1. Anna Bartosik
2. Grzegorz Drozdowicz
3. Adam Prusinowski

24.

Smolice

Damian Perek

1. Tomasz Dubiński
2. Adam Kalinowski
3. Grażyna Marciniak
4. Mariusz Szubert
5. Krzysztof Szychowski

25.

Sosnowiec

Ryszard Miśkiewicz

1. Jan Cygankiewicz
2. Zdzisław Królak
3. Mieczysław Kucharski
4. Zbigniew Piestrzeniewicz
5. Grzegorz Rembowski

26.

Sosnowiec Pieńki

Aneta Brynkiewicz 

1. Stanisław Bawoł
2. Małgorzata Dąbrowska
3. Paweł Milczarek
4. Tadeusz Prusinowski
5. Urszula Skobel

27.

Stary Imielnik

 Stanisław Płóciennikowski

1. Krystyna Borowska
2. Michał Jędrzejczak
3. Wioletta Szubert
4. Józef Wasiela
5. Urszula Wojciechowska

28.

Swędów

 Grażyna Jasek

1. Sabina Cłapińska
2. Agnieszka Czajka
3. Tadeusz Grzelak
4. Ewa Klimczak
5. Marzena Skwarko

29.

Tymianka (Tymianka, Krucice, Lipa)

 Jadwiga Fiutowska

1. Agnieszka Modlińska
2. Zofia Szcześniak
3. Wojciech Tomczak

30.

Warszewice (Warszewice, Cesarka)

 Kazimierz Piotrowski

1. Mirosław Kosiewicz
2. Szymon Niźnikowski
3. Wiesław Niźnikowski
4. Michał Piotrowski
5. Justyna Szczepaniak

31.

Wola Błędowa

 Jarosław Włodarczyk

1. Teresa Antczak
2. Renata Danielska
3. Cezary Marciniak
4. Magdalena Staniszewska
5. Andrzej Szubański

32.

Wrzask (Wrzask, Bronin)  Teresa Sobierajska 1. Małgorzata Gabrysiak
2. Sławomir Kapusta
3. Agnieszka Ratajczyk
4. Aneta Sobierajska
5. Agnieszka Wasiela

33.

Wyskoki

Andrzej Rożniata

1. Maciej Frankowski
2. Karol Gorący
3. Bogumiła Lenart
4. Iwona Połetek
5. Małgorzata Wojciechowska

34.

Zagłoba

 Roman Jaworski

1. Tomasz Florczak
2. Anna Piątkowska
3. Tomasz Wiśniewski

35.

Zelgoszcz

Ilona Nowak

1. Mariola Frank
2. Jolanta Jaworska
3. Renata Kuna
4. Wanda Olszówka
5. Anna Rosiak

 

Metadane

Podmiot udostępniający:Andrzej Jankowski - Burmistrz Strykowa
Źródło informacji:Gabryela Bełdzińska - inspektor ds. obsługi sekretariatu i współpracy z jednostkami pomocniczymi gminy
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Maciej Kaczmarek
Data wprowadzenia:2015-10-16 08:41:45
Opublikował:Maciej Kaczmarek
Data publikacji:2015-10-16 10:08:04
Ostatnia zmiana:2017-08-18 12:04:48
Ilość wyświetleń:6163

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij