Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Strykowie

Kolorowy pasek

Kierownictwo Urzędu:

  1. Jankowski Andrzejandrzej.jankowski@strykow.pl
  2. Motylińska Bożenabozena.motylińska@strykow.pl
  3. Sasin Annaanna.sasin@strykow.pl
  4. Walak Barbarabarbara.walak@strykow.pl

 

Naczelnicy Wydziałów:

  1. Głowacka Wioleta wioleta.glowacka@strykow.pl
  2. Popczyńska Grażyna grazyna.popczynska@strykow.pl
  3. Zaborowski Radosławradosław.zaborowski@strykow.pl

 

Pozostali pracownicy:

  1. Bełdzińska Gabryelagabriela.beldzinska@strykow.pl
  2. Ciołek Juliajulia.ciolek@strykow.pl
  3. Dudkiewicz Bożenabozena.dudkiewicz@strykow.pl
  4. Fijałkowska Halinahalina.fijalkowska@strykow.pl
  5. Granosik Stefaniastefania.granosik@strykow.pl
  6. Jarzyńska Alicjaalicja.jarzynska@strykow.pl
  7. Jędrzejczak Anetaaneta.jedrzejczak@strykow.pl
  8. Kacperski Sylwestersylwester.kacperski@strykow.pl
  9. Kaczmarek Maciejmaciej.kaczmarek@strykow.pl
  10. Kalinka Monikamonika.kalinka@strykow.pl
  11. Konopska Annaanna.konopska@strykow.pl
  12. Kubiak Zdzisławazdzislawa.kubiak@strykow.pl
  13. Majchrzak Annaanna.majchrzak@strykow.pl
  14. Matuszewska Teresateresa.matuszewska@strykow.pl
  15. Miśkiewicz Kingakinga.miskiewicz@strykow.pl
  16. Nawrocka Emiliaemilia.nawrocka@strykow.pl
  17. Olszewska Irenairena.olszewska@strykow.pl
  18. Orłamowska Annaanna.orlamowska@strykow.pl
  19. Pawlak Michałmichal.pawlak@strykow.pl
  20. Piestrzeniewicz Tomasztomasz.piestrzeniewicz@strykow.pl
  21. Pietrucha Emilia - emilia.pietrucha@strykow.pl
  22. Płóciennikowska Ewaewa.plociennikowska@strykow.pl
  23. Popiołek Romanroman.popiolek@strykow.pl
  24. Przybysz Dorotadorota.przybysz@strykow.pl
  25. Puk Annaanna.puk@strykow.pl
  26. Ratajczyk Emilaemila.ratajczyk@strykow.pl
  27. Rogala Mariolamariola.rogala@strykow.pl
  28. Rosak Annaanna.rosak@strykow.pl
  29. Rosiak Krystynakrystyna.rosiak@strykow.pl
  30. Skowrońska Mariannamarianna.skowronska@strykow.pl
  31. Smolińska - Ołubek Katarzynakatarzyna.smolinska@strykow.pl
  32. Sobczak Iwonaiwona.sobczak@strykow.pl
  33. Sopata Januszjanusz.sopata@strykow.pl
  34. Szkupiński Arkadiuszarkadiusz.szkupinski@strykow.pl
  35. Tokarska Elżbietaelzbieta.tokarska@strykow.pl
  36. Tomczak Ewaewa.tomczak@strykow.pl
  37. Tomczak Joanna - joanna.tomczak@strykow.pl
  38. Tomczak Wojciechwojciech.tomczak@strykow.pl
  39. Tomczyk Wiesławwiesław.tomczyk@strykow.pl
  40. Trzepocka Anetaaneta.trzepocka@strykow.pl
  41. Wałęsa Małgorzatamalgorzata.walesa@strykow.pl
  42. Wężyk Ewelinaewelina.wezyk@strykow.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Tomasz Piestrzeniewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomasz Piestrzeniewicz
Data wprowadzenia:2015-05-05 11:28:39
Opublikował:Tomasz Piestrzeniewicz
Data publikacji:2015-05-05 11:29:16
Ostatnia zmiana:2017-05-11 13:52:41
Ilość wyświetleń:2597

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij