Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Strykowie

Kolorowy pasek

 

L.p. Imię i nazwisko (nazwa) e-mail
1. Biuro Rady Miejskiej w Strykowie rada.miejska@strykow.pl
2. Paweł Kasica pawel.kasica@strykow.pl
3. Grzegorz Kozłowski grzegorz.kozlowski@strykow.pl
4. Andrzej Pożarlik andrzej.pozarlik@strykow.pl
5. Krzysztof Bandurowicz krzysztof.bandurowicz@strykow.pl
6. Damian Drzewiecki damian.drzewiecki@strykow.pl
7. Dariusz Dziewulski dariusz.dziewulski@strykow.pl
8. Marek Gierat marek.gierat@strykow.pl
9. Andrzej Janeczko andrzej.janeczko@strykow.pl
10. Sylwester Kacprzak sylwester.kacprzak@strykow.pl
11. Karol Lenart karol.lenart@strykow.pl
12. Łukasz Orłowski lukasz.orlowski@strykow.pl
13. Marzena Skwarko marzena.skwarko@strykow.pl
14. Anna Ślęzak anna.slezak@strykow.pl
15. Bogdan Walczak bogdan.walczak@strykow.pl
16. Jarosław Włodarczyk jaroslaw.wlodarczyk@strykow.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Tomasz Piestrzeniewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomasz Piestrzeniewicz
Data wprowadzenia:2014-12-16 09:27:40
Opublikował:Tomasz Piestrzeniewicz
Data publikacji:2014-12-16 09:43:01
Ostatnia zmiana:2016-06-29 07:57:43
Ilość wyświetleń:1517

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij