Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Strykowie

Kolorowy pasek

Wykaz sołtysów i członków rad sołeckich

gminy Stryków (kadencja 2011 - 2015)

 

Lp.

Sołectwo

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko członka

Rady Sołeckiej

1

Anielin

Tomasz Prusinowski

1.       Andrzej Szczepaniak

2.        Piotr Prusinowski

3.       Włodzimierz Piórkowski

4.       Andrzej Prusinowski

5.       Adam Piotrowski

2

Anielin Swędowski

Adrian Podsiedlik

1.       Robert Andrysiak

2.       Przemysław Palmowski

3.       Józef Krzewina

4.       Krzysztof Kacprzak

5.       Janusz Podsiedlik

3

Bratoszewice

Piotr Miśkiewicz

1.       Andrzej Kaźmierczak

2.       Andrzej Gawrysiak

3.       Krzysztof Góral

4.       Andrzej Bereżewski

5.       Paweł Krzeszewski

6.       Sławomir Pelski

7.       Józef Kaźmierczak

4

Bartolin

Alicja Miszczak

1.          Rafał Herman

2.          Leszek Brewiński

3.           Aleksandra Niemirowska - Herman

5

Ciołek

Zygmunt Roźniata

1.          Sławomir Makówczyński

2.          Renata Balcerak

3.          Andrzej Miśkiewicz

4.          Lidia Garus

5.          Anna Zasada

6

Dobieszków

Józef Krzeszewski

1.          Krzysztof Mereć

2.          Andrzej Podsiedlik

3.          Ewa Krzeszewska

4.          Sławomir Źródło

5.          Anna Krzeszewska

7

Dobra

Arkadiusz Przygodzki

1.          Aneta Bryszewska

2.          Maciej Jabłoński

3.          Sylwester Kacprzak

4.          Krzysztof Kwiatkowski

5.          Ryszard Sadowski

6.          Władysław Tomczak

8

Dobra Nowiny

Krystyna Lamorska

1.          Katarzyna Forysiak

2.          Marianna Wieczorek

3.          Witold Jakubowski

4.          Bartosz Szuba

5.          Sylwia Piestrzeniewicz

9

Kalinów

Tadeusz Widalski

1.          Mariusz Kaczmarek

2.          Paweł Gocek

3.          Emilia Ogłaska

4.          Dariusz Bierzyński

5.          Aneta Wlazło

10

Kiełmina

Anna Milczarek

1.          Katarzyna Krzewina

2.          Marek Makowicz

3.          Mateusz Ciesielski

4.          Wiesław Nowak

5.          Tadeusz Jaworski

11

Koźle

Stanisław Miller

1.          Zofia Borkowska

2.          Piotr Sasin

3.          Mirosław Ślawski

4.          Andrzej Szcześniak

5.          Barbara Tomczak

12

Gozdów

Zygmunt Jaborski

1.          Marcin Gudej

2.          Katarzyna Florczak

3.          Karol Gębicki

4.          Łukasz Goździk

5.          Marzena Zasada

13

Lipka

Anna Darnowska

1.          Elżbieta Szydlik

2.          Piotr Grzelak

3.          Janusz Kubicki

4.          Bogumiła Walak

5.          Helena Bystrońska

14

Ługi

Andrzej Janeczko

1.          Wiesław Kowalewski

2.          Wiesław Siadura

3.          Jan Siniarski

4.          Paweł Boruszczak

5.          Grzegorz Adamiak

15

Michałówek

(Orzechówek)

Andrzej Wysocki

1.          Zbigniew Klimkiewicz

2.          Mirosław Adamczyk

3.          Anna Rogulska

4.          Aleksy Ciesielski

5.          Izabela Piotrowska

16

Niesułków

Barbara Lenart

1.          Jadwiga Lenart

2.          Helena Grzelak

3.          Paweł Siuta

4.          Roman Szychowski

5.          Grzegorz Proga

17

Niesułków Kolonia

Kazimierz Chamerszmit

1.          Witold Darnowski

2.          Janina Kotarska

3.          Marzena Jędrzejczak

4.          Wojciech Milczarek

5.          Krystyna Kumidaj

18

Nowostawy Górne

Zenon Pietrasiak

1.          Stafan Rosiak

2.          Halina Pietrasiak

3.          Elżbieta Szulc

4.          Wiesława Szychowska

5.          Piotr Sitek

19

Osse

Henryka Gawrysiak

1.          Tadeusz Gawrych

2.          Adam Kaźmierczak

3.          Czesław Polit

4.          Paweł Żak

5.          Wincenty Majchrzak

20

Pludwiny

Alicja Piekarska

1.          Michał Pawlak

2.          Ireneusz Skowroński

3.          Karol Szczęśniak

4.          Magdalena Pawlak

5.          Anna Błaszczyk

21

Rokitnica

Bożena Sobierajska

1.          Grzegorz Piestrzeniewicz

2.          Mieczysław Kleszcz

3.          Maciej Piestrzeniewicz

4.          Leszek Piestrzeniewicz

5.          Piotr Sobierajski

22

Sadówka

Danuta Kwiatkowska

1.          Małgorzata Gniadzik

2.          Tadeusz Ciesielski

3.          Andrzej Nowakowski

4.          Wojciech Kwiatkowski

5.          Kazimierz Tomczyk

23

Sierżnia

Piotr Kwiatkowski

1.          Jan Brewiński

2.          Przemysław Prusinowski

3.          Regina Prusinowska

24

Sosnowiec

Ryszard Miśkiewicz

1.          Elżbieta Zielińska

2.          Jan Cygankiewicz

3.          Zdzisław Królak

4.          Zbigniew Piestrzeniewicz

5.          Wiesława Dynek

25

Sosnowiec Pieńki

Grzegorz Kuna

1.          Urszula Skobel

2.          Waldemar Kuna

3.          Tadeusz Prusinowski

4.          Paweł Milczarek

5.          Edward Szczerbiak

26

Smolice

Grażyna Jędrzejczak

1.          Grażyna Marciniak

2.          Adam Kalinowski

3.          Anna Zaręba

4.          Radosław Potakowski

5.          Tomasz Dubiński

27

Swędów

Zbigniew Kos

1.          Jerzy Załęcki

2.          Irena Grzywacz

3.          Stanisław Jędrzejczak

4.          Magdalena Cuperek

5.          Sabina Cłapińska

28

Stary Imielnik

Stanisław Płóciennikowski

1.          Krystyna Borowska

2.          Danuta Bełdzińska

3.          Elzbieta Ciesielska

4.          Zbigniew Wojciechowski

5.          Agnieszka Jędrzejczak

29

Tymianka

(Krucice, Lipa)

Jadwiga Fiutowska

1.          Wiktor Szpakowski

2.          Wojciech Tomczak

3.          Robert Potakowski

30

Warszewice (Cesarka)

Kazimierz Piotrowski

1.          Jolanta Słojewska

2.          Alfred Szubert

3.          Włodzimierz Szczepaniak

4.          Monika Kleszcz

5.          Anna Kosiewicz

31

Wola Błędowa

Jarosław Włodarczyk

1.          Krzysztof Danielski

2.          Janusz Jachurski

3.          Jadwiga Koc

4.          Teresa Antczak

5.          Zdzisław Kurzyjamski

32

Wrzask (Bronin)

Teresa Sobierajska

1.          Małgorzata Gabrysiak

2.          Tomasz Zasada

3.          Zbigniew Krzewina

4.          Agnieszka Wasiela

5.          Sławomir Kapusta

33

Wyskoki

Andrzej Rożniata

1.          Marzena Kowalik

2.          Iwona Połetek

3.          Karina Grudzień

4.          Agnieszka Gorąca

5.          Agnieszka Kotus

34

Zagłoba

Roman Jaworski

1.          Tomasz Florczak

2.          Tomasz Wiśniewski

3.          Elżbieta Koślin

35

Zelgoszcz

Józef Jabłoński

1.          Stanisław Bogucki

2.          Katarzyna Marcinkowska

3.          Beata Kasica

4.          Ilona Nowak

5.          Teresa Jabłońska

Metadane

Źródło informacji:Tomasz Piestrzeniewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Tomasz Piestrzeniewicz
Data wprowadzenia:2014-12-09 11:28:09
Opublikował:Tomasz Piestrzeniewicz
Data publikacji:2014-12-09 11:31:01
Ostatnia zmiana:2015-05-19 11:05:28
Ilość wyświetleń:2077

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij