Kierownictwo Urzędu:

  1. Witold Kosmowski - Burmistrz Strykowa
  2. Tamara Barańska-Kiemaczyńska - Zastępca Burmistrza Strykowa
  3. Aneta Jędrzejczak  - Sekretarz Gminy Stryków
  4. Iwona Stańczyk  - Skarbnik Gminy Stryków

 

 

Naczelnicy Wydziałów:

  1. Daniel Kolasa  - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury
  2. Radosław Zaborowski - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
  3. Leona Winczewska-Wróbel - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
  4.   - Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju
  5. Monika Burtka - Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami
  6. Renata Nastaga- Naczelnik Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska

 

Pozostali pracownicy

Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury:

  1. Daniel Kolasa - Naczelnik Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Infrastruktury  
  2. Izabela Zalewska - Piestrzeniewicz - inspektor
  3. Grażyna Popczyńska - główny specjalista 
  4. Julita Zatorska- referent
  5. Patryk Szczerba - referent
  6. Paulina Pawlak - inspektor
  7. Piotr Jabłoński - referent 
  8. Sylwester Kacperski - podinspektor
  9. Marzena Kowalik - pomoc administracyjna 

Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

  1. Renata Nastaga - Naczelnik Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska
  2. Anna Rosak - inspektor
  3. Teresa Matuszewska - inspektor
  4. Michał Pawlak - inspektor  
  5. Katarzyna Kowalczyk - podinspektor
  6. Joanna Brzózka – podinspektor
  7. Anna Antczak – referent

 Wydział Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami:

  1. Monika Burtka - Naczelnik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami
  2. Karolina Wojda - podinspektor
  3. Adam Kotarski - inspektor
  4. Sabina Wiatr-Sularz - podinspektor
  5. Irena Olszewska - inspektor
  6. Karolina Kubiak-Cichy - inspektor
  7. Barbara Krakowiak-pomoc administracyjna

Wydział Finansowy:

  1. Iwona Stańczyk - Skarbnik Gminy Stryków
  2. Alicja Jarzyńska - inspektor
  3. Anna Matuszewska - inspektor
  4. Bartłomiej Czerwiec - inspektor
  5. Dorota Przybysz - podinspektor
  6. Emila Ratajczyk - inspektor
  7. Gabryela Bełdzińska - inspektor
  8. Halina Fijałkowska - inspektor
  9. Joanna Czerwonka - inspektor
  10. Karolina Pietrasik- inspektor
  11. Katarzyna Smolińska - Ołubek - inspektor
  12. Małgorzata Woźniakowska  - podinspektor
  13. Michał Sędzikowski  -  referent
  14. Renata Rosiak - inspektor
  15. Edyta Kujawiak - podinspektor

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu:

  1. Leona Winczewska-Wróbel - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu
  2. Aneta Trzepocka główny specjalista   
  3. Monika Sułek - inspektor   
  4. Natalia Siniarska - referent
  5. Bartosz Gocek - inspektor

Wydział Promocji i Rozwoju:

  1. Anna Sobczyk - podinspektor
  2. Ilona Olczyk - podinspektor
  3. Katarzyna Tomczak - inspektor
  4. Lilianna Jóźwiak- Staszewska - podinspektor

Wydział Spraw Obywatelskich i Społecznych:

  1. Radosław Zaborowski - Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich i Społecznych - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
  2. Anna Majchrzak - inspektor
  3. Monika Kalinka - inspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich i Społecznych, Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
  4. Monika Zaborska - Zastępca Kierownika USC
  5. Joanna Głowadzka - inspektor
  6. Dorota Jaworska - pomoc administracyjna

Wydział Organizacyjno - Gospodarczy i Kadr:

  1. Aneta Jędrzejczak  - Sekretarz Gminy Stryków
  2. Anna Góralczyk - podinspektor
  3. Anna Jóźwiak - podinspektor
  4. Arkadiusz Szkupiński - specjalista
  5. Ewa Tomczak - podinspektor
  6. Kamila Rosińska - sekretarka
  7. Maciej Kaczmarek - starszy informatyk
  8. Robert Pietrasiak - informatyk   
  9. Tomasz Piestrzeniewicz - starszy informatyk
  10. Wioletta Makówczyńska - sekretarka

Samodzielne stanowisko ds. Bezpieczeństwa Publicznego i Obrony Cywilnej:

  1. Dawid Lipiński - podinspektor

Samodzielne stanowisko – audytor wewnętrzny:

  1. Krzysztof Hudzik